Εργαστήριο Ευρωπαϊκής Ενοποίησης και Πολιτικής

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

3ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΩΝ - ATHENS NEGOTIATIONS TOURNAMENT

Το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών διοργανώνει τον 3ο Πανελλήνιο Φοιτητικό Διαγωνισμό Διαπραγματεύσεων - Athens Negotiations Tournament.

Βρείτε πληροφορίες, την προκήρυξη και την αίτηση συμμετοχής στον παρακάτω σύνδεσμο: ant.aueb.gr

TEPSA STUDENT CONTEST 2021

Για περισσότερες πληροφορίες, πατήστε εδώ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟ YALE UNIVERSITY MODEL UNITED NATIONS CONFERENCE 2021

Το YUMUNC 2021 θα διεξαχθεί εξ ολοκλήρου διαδικτυακά. Τη φετινή χρονιά το συνέδριο θα φιλοξενήσει 16 διαφορετικές επιτροπές και εκατοντάδες συμμετέχοντες από όλο τον κόσμο. Πέρα από αυτό, θα δοθεί η ευκαιρία στους συμμετέχοντες να πάρουν μέρος σε συζητήσεις και σεμινάρια με ειδικούς σε θέματα διεθνούς πολιτικής και διεθνών σχέσεων, καθώς και...

ΚΥΚΛΟΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ (WEBINARS) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ

Κύκλος πέντε σεμιναρίων από την Ελληνική Επιτροπή της Μπλε Ασπίδας, σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Λευκωσίας και το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών